ÇEDAŞ’tan Kadir Gecesi’nde Sevgi Evleri’ne Bayram Enerjisi

Paylaşmanın öneminin arttığı Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtılması, iftar organizasyonu gibi pek çok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren ÇEDAŞ, Sevgi Evleri’nde yaşayan kimsesiz çocukları da unutmadı. ÇEDAŞ yöneticileri Sevgi Evleri’ndeki çocuklara hediyeler takdim etti.

Türkiye’nin Sivas, Tokat, Yozgat illerinde yaklaşık 900 bin aboneye hizmet veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), sürdürülebilir ve kaliteli enerji için yaptığı nitelikli çalışan, teknoloji ve yazılım çalışmalarının yanı sıra bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi insanlara çeşitli yardımlarda bulunuyor.  Sosyal sorumluluk faaliyetlerine aralıksız devem eden  ÇEDAŞ, bu kapsamda Sivas’ta kimsesiz çocukların yaşadığı Sevgi Evleri’nde 75 çocuğa kıyafet ve ayakkabıdan oluşan hediyeler dağıttı. Çocukların yaş gruplarına uygun hazırlanan hediyeler ÇEDAŞ Genel Müdürü ve direktörleri tarafından takdim edildi.

“ÇOCUKLARIN YÜZÜNDE GÜLÜMSEMEYİ SAĞLAMAK MUTLULUK VERİCİ”

Yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin büyük önem kazandığı Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik çeşitli sosyal yardım projeleri hayata geçiren ÇEDAŞ, Ramazan Bayramı’nda da çocukları mutlu edecek bir çalışma yaptı. Çocukların en büyük bayram sevincinin bayram hediyeleri olacağı bilinciyle, bu Ramazan Bayramı’nda çocuklara bayramlık hediye edildi. Sevgi Evleri’nde en küçüğü 3 aylık en büyüğü 19 yaşında olan çocuklara bayram sevinci yaşatacak hediyeler özenle seçildi. Hediyeleri takdim eden ÇEDAŞ yetkilileri, kurum olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini, ilerleyen zamanlarda da yeni projeler ve sosyal aktiviteler ile çalışmalarına devam edeceklerini açıkladı ve bayramda çocukların mutluluğuna katkıda bulunmanın, yüzlerindeki gülümsemeye şahit olmanın yeni projeler için ilham verici olduğunu belirttiler.

CAMİLERDE DE MEVLÜT ŞEKERİ DAĞITARAK KADİR GECESİ KUTLANDI

Çamlıbel Elektrik Dağıtım (ÇEDAŞ), rahmet kapılarının açıldığı bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nde Ulucami, Paşa Cami, ÇEDAŞ Cami’nde teravih namazı sonrası mevlüt şekeri dağıttı.  Yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı Ramazan ayında yardım paketi dağıtılması, iftar organizasyonu, Sevgi Evleri’nde yaşayan çocuklara bayramlık hediye edilmesi gibi pek çok sosyal sorumluluk projesi hayata geçiren ÇEDAŞ, bin aydan daha hayırlı bu gecede dua edenlere mevlüt şekeri, Yasin-i Şerif gibi hediyeler verdi.

ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Kadir Gecesi ile ilgili olarak “Bin aydan daha hayırlı Kadir Geceniz mübarek olsun. Kadir gecesi, Allah (C.C)’ya yakın olduğumuz gecelerin en önemlisidir. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin dualar için açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı bu mübarek gecede dua ve tövbelerin kabul olmasını diliyorum, hayırlı kandiller.” dedi. Ayrıca; Ramazan bayramı boyunca 186 Alo Enerji Hattı ve arıza onarım personellerinin 7/24 çalışacaklarını, müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu ve bu memnuniyetin sağlanması için çaba gösterileceğini ifade etti.

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları