ÇEDAŞ’tan 600 Aileye Ramazan Paketi

Bölgede ekonomik ve sosyal çalışmalarıyla öne çıkan Çamlıbel Elektrik Dağıtım (ÇEDAŞ), sosyal sorumluluk faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda ÇEDAŞ, Sivas, Yozgat ve Tokat’ta ihtiyaç sahibi 600 aileye Ramazan paketi dağıttı.

Türkiye’nin Sivas, Tokat, Yozgat illerinde yaklaşık 900 bin aboneye hizmet veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), daha iyi hizmet vermek amacıyla yaptığı teknolojik ve nitelikli çalışan yatırımlarının yanı sıra, bölgeye sosyal ve ekonomik katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projeleri  de geliştiriyor. Bu kapsamda ÇEDAŞ, Ramazan’da 600 ihtiyaç sahibi aileye Ramazan paketi dağıttı.

ÇEDAŞ, önce muhtarlarla görüşerek ihtiyaç sahiplerinin tespitini yaptı ardından saha personelleri temel gıda maddelerinden oluşan Ramazan paketlerini sahiplerine ulaştırdı.

“RAMAZAN’DA PAYLAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Ramazan ayının birlik, beraberlik ve paylaşma ayı olduğuna dikkat çeken ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “İftar ve sahur sofralarının bereketlendiği bu mübarek ayda ÇEDAŞ ailesi olarak bizler de elimizdeki imkanları paylaşmak istedik. Muhtarlar Derneği Başkanı, mahalle muhtarları ve saha ekipleri yardımıyla Sivas, Tokat, Yozgat il ve ilçelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi aileleri belirledik. Un, şeker, bakliyat, sıvı yağ gibi temel gıda maddelerinden oluşan ramazan paketleri hazırlayarak saha personellerimiz yardımıyla tayin edilen adreslere teslim ettik. Sorumluluk bölgemiz genelinde 600 adet ramazan paketi dağıttık. Nitelikli hizmet vermek amacıyla tesis yönetimi, yazılım geliştirme, istihdam yaratma gibi yatırımlarının yanı sıra bu ve benzeri sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da bölgeye değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

“SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZE YENİLERİNİ EKLEYEREK DEVAM EDECEĞİZ”

ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, kurum olarak sosyal sorumluluk projelerine çok önem verdiklerini, ihtiyaç sahiplerine, engellilere, yaşlılara yönelik sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra doğayı koruma amaçlı sosyal sorumluluk projeleri üzerinde çalıştıklarını ifade etti. Ahmet Sait Akboğa, “Bölge halkının nitelikli hizmet alması için yaptıkları çalışmalara ek olarak bölgede yaşayan engelliler için Çağrı Merkezi ALO 186 hattı hizmetinden öncelikli faydalanması, sürekli enerjinin hayati önem taşıdığı makine bağımlısı hastaların, enerji kesintisi durumunda mobil jeneratörlerle hizmet alması gibi projeler üzerine çalışıyoruz.” dedi.

“MUHTARLAR DERNEĞİ ÇEDAŞ’A DUYARLILIĞINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ”

Muhtarlıkların, kamuoyunun yararına pek çok çalışma yaptığını açıklayan Muhtarlar Derneği Başkanı Turan Koç, “ Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan ramazan ayı sofraların bereketlendiği, paylaşımın arttığı bir dönem. Bu ayda bizler de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Kurumların da katkısıyla daha çok kişiye yardımda bulunabiliyoruz. İlimizin önemli kurumsal değerlerinden biri olan ÇEDAŞ ile de yardım paketi dağıtılması konusunda bir işbirliği gerçekleştirdik. Mahalle muhtarlarımız aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı belirledik ve ÇEDAŞ çalışanları tarafından temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketinin kendilerine ulaşmalarını sağladık. Bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 600 vatandaşımıza destek olduk. ÇEDAŞ’a sosyal yardımlaşmaya yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Bereketin dağıtıldığı bu ayda diğer kurumlarımızı da sosyal yardımlaşmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları