İL JANDARMA KOMUTANI’NDAN ÇEDAŞ’A ZİYARET

İl Jandarma Komutanı Albay Bektaş ASLAN, ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait AKBOĞA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sivas, ilçeler ve mahalli birimlerin mevcut durumunu değerlendirmekle birlikte, vatandaşın aldığı enerji hizmet kalitesi, sahada yapılan iyileştirme ve geliştirme çalışmaları ve güvenlik için beklentiler konuşuldu. 

Güvenlik Güçlerinin Rahat Çalışması için Mahalli Birimlerdeki Aydınlatmalara Önem Veriyoruz…

İl Jandarma Komutanı Albay Aslan’a ÇEDAŞ’ın çalışmaları hakkında bilgiler veren AKBOĞA, “Elektrik, hayatımızı kolaylaştırmakla beraber yaşam kalitemizi yükseltiyor. Günlük hayatımızda kullandığımız birçok eşya elektrik enerjisi ile çalışıyor. Hayatın kesintiye uğramaması ve nitelikli bir yaşam sürmek için verdiğimiz hizmetin öneminin farkındayız. Bu bilinçle 7/24 çalışıp hızlı çözüm üretiyoruz. Saha, tesis ve teknolojik yatırımlarla tedarik sürekliliğimizi artırmaya devam ediyoruz. Bakım, onarım, tesis ve teknolojik yatırımlar sayesinde elektrik kesintileri ve arızaları saatler içerisinde gidererek daha kaliteli hizmet vermeye başladık. 2012 yılında uygulamaya başladığımız Entegre Bilişim Sistemleri ile enerji nakil hatlarını uzaktan takip edip, kesintilere kısa sürede müdahale edebiliyoruz. Ring şebeke bulunan bölgelerde ise saha personelinin arızaya müdahale etmesinden önce kesintiyi önleyebiliyoruz. 7/24 SCADA biriminden online olarak aldığımız verileri saha ekibine ileterek şebekenin yük durumuna göre aksiyon alabiliyoruz. Şehir merkezinde yaptığımız enerji hatlarındaki bakım-onarım çalışmalarını eşit ölçüde kırsal bölgelerimizde de yürütmeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda kırsal bölgelerimizde özellikle güvenlik güçlerimizin daha rahat çalışması için aydınlatma direklerinin bakım-onarım çalışmaları bizim için büyük önem arz ediyor. Güvenlik güçlerimizin enerji kesintileri sırasında yaşayacağı sorunları göz önünde bulundurarak kırsal alandaki çalışmalarımıza özen gösteriyoruz” dedi. 

İl Jandarma Komutanı Albay Bektaş Aslan ÇEDAŞ’ın kırsal alanda yaptığı yatırımlardan, iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerinden memnuniyet duyduğunu belirtti. İl Jandarma Komutanlığı olarak kentin asayişinin ve huzurunun sağlanması için gerekli düzenlemeleri yaptıklarını ifade etti. Çedaş Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları