ÇEDAŞ personeli ve şehit aileleri geleneksel iftar programında buluştu

ÇEDAŞ tarafından ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programları kapsamında, Sivas, Tokat ve Yozgat’ta görevli kurum personelleri ve şehit aileleri bir araya geldi.

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), şehit aileleri ve kurum personelini iftar programında buluşturdu.

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta düzenlenen iftar programlarına şehit aileleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şirket çalışanları ve basın mensupları katıldı. Kur-an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda ezanın okunmasıyla birlikte dua edilerek hep birlikte oruçlar açıldı.

Programda konuşan ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdiğimiz bu güzel Ramazan gecesinde, artık geleneksel hale gelen iftar yemeğimizde bize eşlik ettiğiniz için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve hoş geldiniz diyorum” dedi.

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtımını üstlenen ÇEDAŞ’ın misyonunun müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılayarak kaliteli, kesintisiz elektrik enerjisi dağıtımını sağlamak ve faaliyetlerini sosyal şirket anlayışı ile sürdürmek’ olduğunu aktaran Kıvılcım, “Bu misyon doğrultusunda gönülden hizmet verirken, yaptığımız yatırımlar, sosyal sorumluluk projelerimiz ile ülkemize fayda sağlama hedefi ile gece gündüz demeden çalışıyoruz” diye konuştu.

“Hedefimiz işimizi en mükemmel şekilde yapmak” ifadelerini kullanan Genel Müdür Kıvılcım sözlerine şu şekilde devam etti.

“Ne mutlu ki artık elektrik dağıtım sektöründe ÇEDAŞ demek ‘mükemmellik’ demek. Türkiye Kalite Derneği tarafından kaliteyi Türkiye çapında yaygınlaştırmak amacıyla başlatılan Ulusal Kalite Hareketi’ne katılan ve 2017 yılında ‘Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız’ belgesinin sahibi olan şirketimiz 2018’de düzenlenen 27. Kalite Kongresi’nde EFQM Türkiye Mükemmellik Ödülü’ne lâyık görüldü. Bu ödülle birlikte elektrik dağıtım sektöründeki bir ilke imza attık ve mükemmelliğimizi tescilledik.”

Bölgenin en büyük yatırımcı kurumlarından biri olarak gerek istihdam, gerekse sosyal sorumluluk projeleri ile her daim toplumumuza destek verdiklerini hatırlatan ÇEDAŞ Genel Müdürü Kıvılcım, “Tüm çalışma arkadaşlarıma, her gün daha iyiye hedefi ile ilerliyoruz. Bu ortak hedef doğrultusunda ilerlerken değerli çalışma arkadaşlarımla yan yana, omuz omuza olmaktan büyük mutluluk duyduğumu söylemek isterim. Kurum olarak hedefimiz ‘önce insan’ kavramını yerleştirmek. Biz önce insanız; sonra tekniker, mühendis, saha elamanı ya da yönetici. Bizim bu ülkeye, çocuklarımıza, şehitlerimizin emaneti olan siz değerli ailelerimize borcumuz var.  Daha iyi bir gelecek, daha iyi bir dünya bırakmak için çalışmalı, bir olmalı, birlik olmalıyız” diye konuştu.
Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2020 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları
   
node03 29.02.2020 06:43:48