ÇEDAŞ, Sivas’taki muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa ve şirket yöneticileri, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Sivas Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Duran Koç ve muhtarlar tarafından karşılanan Genel Müdür Akboğa ve ÇEDAŞ yöneticileri muhtarların gününü kutladı.

 

ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Kurumsal İletişim Müdürü Kazım Şeker, Yatırım Direktörü Mustafa Altun, Sistem İşletme Direktörü Özgür Alpaslan ile birlikte 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Sivas Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Duran Koç ve muhtarlar tarafından karşılanan Genel Müdür Akboğa ve beraberindekiler muhtarların gününü kutladı.

 

Ziyarette konuşan ÇEDAŞ Genel Müdürü Akboğa, “Müşterilerimizin fahri temsilcisi olan değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum. Muhtarlarımız tüketicilerimizle aramızda köprü vazifesi görüyorlar. Mahallelerin sorunlarını ve taleplerini bizlere aktararak tüketicilerimize daha kaliteli hizmet sunmamıza katkı sağlıyorlar” dedi.

 

Muhtarlar ile iletişim kanallarını güçlendirdiklerini dile getiren Akboğa, “Muhtarlarımız için WhatsApp Grupları kurarak ve muhtarlarımızın telefon numaralarını Alo 186 Çağrı Merkezimiz sistemine VIP Hat olarak tanımlayarak farklı kanallardan bizlere daha rahat ve hızlı ulaşabilmelerine imkân tanıdık” dedi.

 

2018 YILI SONUNA KADAR 110 BİN ARMATÜR YENİLENECEK

 

Muhtarlardan gelen en yoğun talebin aydınlatma konusunda olduğunu ifade eden Genel Müdür Akboğa, özelleştirme süreci öncesi takılan 110 bin adet armatürü komple değiştirmek için bir çalışma başlattıklarını söyledi. 2017 yılı içerisinde 50 bin adet 2018 yılında ise 60 bin adet olmak üzere Sivas’taki bütün armatürleri yenileyeceklerini belirten Akboğa, armatür yenileme çalışmaları kapsamında bazı mahallelerde değişimlerin tamamlandığını kalan mahalleler için ise planlamaların yapıldığını aktardı.

 

AKBOĞA, "2023'E KADAR KÖYLERDEKİ ELEKTRİK ŞEBEKELERİNİ YENİLEYECEĞİZ"

 

Kent merkezindeki enerji nakil hatlarının yer altına alınması ile ilgili belediye ile koordineli çalıştıklarını kaydeden ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Yatırımlarımızı belediye ile işbirliği içerisinde gerçekleştiriyoruz. Belediyenin çalışma yaptığı alanlardaki kabloları yer altına alıyoruz. Enerji nakil hatlarının yer altına alınması yönelik yatırım programımız, teknik fizibiliteler ve o yıl ki bütçemiz neticesinde oluşturuluyor. Kent merkezlerindeki yatırım çalışmalarımızın yanı sıra kırsalda da yatırım atağı başlattık. 2023 yılına kadar hizmet bölgemizdeki bütün köylerimizin şebekelerini yenilemeyi düşünüyoruz. Bu şebekeler 35-40 yıldır kullanılan şebekeler. Köyler çok önemsediğimiz yerler, çünkü ülkemizin kalkınabilmesi için köylerimizin alt yapısının hazır olmasını düşünüyoruz" dedi.

 

Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Duran Koç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hizmetlerinden dolayı Genel Müdür Akboğa ve ekibine teşekkür etti. Ziyarette ÇEDAŞ tarafından muhtarlara çeşitli hediyeler verildi.

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları