ÇEDAŞ Yozgat İl İşletme Müdürlüğü’nden geleneksel iftar programı

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Yozgat İl İşletme Müdürlüğü her yıl ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

Kentteki bir restoranda düzenlenen iftar programına şehit aileleri, muhtarlar ve basın mensupları ile şirket personelleri katıldı.

İftar programında konuşan ÇEDAŞ Yozgat İl İşletme Müdürü Mustafa Yılmaz, Ramazan ayının birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşma ayı olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

“Bugün burada şehit ailelerimiz, muhtarlarımız, basın mensuplarımız ve çalışanlarımız ile bir araya gelmenin iftar soframızı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle şehit ailelerimizin huzurunda bu vatan için canını feda eden şehitlerimiz rahmet ve minnetle bir kez daha anıyorum. Ayrıca Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak düzenlediğimiz iftar programına katılımlarından dolayı çalışmalarımızın kamuoyuna aktarılmasında büyük görev üstlenen değerli basın mensuplarımıza ve muhtarlarımıza ve hizmette gecesini gündüzüne katarak tüketicilerimize daha iyi hizmet götürmemiz için bizlere destek olan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca aydınlık günler için emeklerini esirgemeyen değerli personellerimize gösterdikleri özverili çalışmalardan ötürü bir kez daha kutluyorum. Ramazan ayının İslam âlemi başta olmak üzere siz değerli konuklarımıza sağlık, huzur, barış ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum”

Detaylı Bilgi İçin:

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.

Kurumsal İletişim

Tel                          : 0346 858 5858 - 1148

Mobil                     : 0505 159 00 59

E-posta                  : kurumsal@cedas.com.tr

ÇEDAŞ hakkında

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 31 Ağustos 2010 tarihinde özelleşerek hizmetlerine başlamıştır. Çalışma esasları Enerji Piyasası Denetleme Kurumu tarafından belirlenen ÇEDAŞ, iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde 52.000 km2 alanda, 920 bin aboneye, 2,5 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan ÇEDAŞ kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. www.cedas.com.tr

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları