ÇEDAŞ, çalışanları ve paydaşları ile iftar sofrasında buluştu

Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde 920 bin aboneye hizmet verene Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), genel müdürlük çalışanları, muhtarlar, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın mensupları ve şehit aileleri ile iftar programında buluştu. Özelleştiği günden bugüne her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen ÇEDAŞ İftar organizasyonunda Ramazan ayının huzur ve bereketi paylaşıldı. Kuran’ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programı hep birlikte dua edilip oruçların açılmasının ardından ney dinletisi ve semazen gösterimi ile devam etti.

Programda bir konuşma yapan ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, ramazan ayının paylaşma ayı olduğunu belirterek, paylaşmanın öneminin fazlasıyla arttığı Ramazan ayının tüm İslam âlemine sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ettiğini söyledi.

Düzenledikleri iftar programındaki öncelikli amaçlarının ÇEDAŞ’ın kurum personelleri ve paydaşları ile birlikteliğini ve kaynaşmasını pekiştirmek olduğunu dile getiren Akboğa, “Bugün burada hizmet verenlerle hizmet alanlar bir arada, bölgemiz için en iyi hizmeti nasıl sunarız, birlik ve beraberliği nasıl sağlarız öncelikli amaçlarımız bunlardır” ifadelerini kullandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan müşteri memnuniyeti anketi ile ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdür Akboğa, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımız Nisan 2017’de bölgemizde bizimde bilgimiz olmaksızın yüz yüze bir anket çalışması yapmış, sonuçlarını 26 Mayıs 2017 günü ELDER Sektör Toplantısında bizzat Bakanımız açıkladı.  Ankette ÇEDAŞ’ın 2016 yılına oranla müşteri memnuniyetinde %33’lük bir artış sağlayarak %70 seviyesini aştığı görüldü, işte bu başarı inanıyorum ki tüm paydaşlarımız ve mesai arkadaşlarımın birlik ve beraberliği ile sağlandı. Yaz kış, gece gündüz demeden vatandaşlarımızın daha kaliteli hizmet alması adına 7/24 sahada olan ve emek veren siz değerli mesai arkadaşlarımı da ayrıca kutluyorum” diye konuştu.

İftar programına katılan konuklara teşekkür eden ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, şunları söyledi:

“Yaz-kış, gece-gündüz demeden vatandaşlarımızın daha kaliteli hizmet alması adına 7/24 sahada olan ve emek veren siz değerli mesai arkadaşlarımı ve çalışmalarımızda bizlere destek olarak emeğini esirgemeyen vatandaşlarımızın fahri temsilcisi muhtarlarımızı da ayrıca kutluyorum.

Bu gece misafirlerimiz arasında şehit ve gazi ailelerimizde var, bu vatan uğruna birlik ve beraberliğimiz için, bizler rahat ve huzurlu yaşayabilelim diye şahadet makamına erişen bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve bir kez daha onları saygı ve şükranla anıyorum. Davetimize katıldığınız ve bu manevi atmosferi bizimle yaşadığınız için hepinize teşekkür eder, huzur barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlara kavuşmanızı dilerim”

Detaylı Bilgi İçin:

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.

Kurumsal İletişim

Tel                          : 0346 858 5858 - 1148

Mobil                     : 0505 159 00 59

E-posta                  : kurumsal@cedas.com.tr

ÇEDAŞ hakkında

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 31 Ağustos 2010 tarihinde özelleşerek hizmetlerine başlamıştır. Çalışma esasları Enerji Piyasası Denetleme Kurumu tarafından belirlenen ÇEDAŞ, iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde 52.000 km2 alanda, 920 bin aboneye, 2,5 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan ÇEDAŞ kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. www.cedas.com.tr

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları