ÇEDAŞ personeli ve şehit aileleri geleneksel iftar programında buluştu

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Tokat İl Müdürlüğü, şehit aileleri ve kurum personelini iftar programında buluşturdu.

Kentteki bir restoranda düzenlenen iftar programına şehit aileleri, kurum personeli ve basın mensupları katıldı. Ney dinletisi ile başlayan programda ezanın okunmasıyla birlikte dua edilerek hep birlikte oruçlar açıldı.

İftar programında konuşan ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Şirketimiz tarafından düzenlenen iftar programımıza hoş geldiniz. Paylaşmanın önemini fazlasıyla hissettiğimiz 11 ayın sultanı Ramazan ayında bir kez daha birlikteyiz. Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar organizasyonunda bu yıl da birlikte olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile ramazan ayınızı kutlar, bu mübarek ayın tüm İslam âlemine sağlık, huzur ve barış ile birlikte hayırlar getirmesini temenni ederim. Ramazan ayı, Müslümanlar için, inanç, huzur, karşılıklı sevgi, saygı ve paylaşmanın öne çıktığı bir aydır. Bu anlamda ibadet ve duaların, beraber yapılanının en makbulü olduğuna inanıyorum. Bu mübarek gecede gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmak çok güzel. Davetimize katıldığınız ve bu manevi atmosferi bizimle yaşadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu gece misafirlerimiz arasında şehit ve gazi aileleri de var. Bu vatan uğruna birlik ve beraberliğimiz için bizler rahat ve huzurlu yaşayabilelim diye şehadet makamına erişen bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve onları bir kez daha saygı ve şükranla anıyorum. Ayrıca yaz, kış, gece, gündüz demeden tüketicilerimizin daha kaliteli hizmet alması için 24 saat emek veren siz değerli çalışanlarımıza da gösterdiğiniz özveriden dolayı teşekkür ediyorum. Huzur, barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlara kavuşmak dileğiyle, katılımlarından dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

Detaylı Bilgi İçin:

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.

Kurumsal İletişim

Tel                          : 0346 858 5858 - 1148

Mobil                     : 0505 159 00 59

E-posta                  : kurumsal@cedas.com.tr

ÇEDAŞ hakkında

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 31 Ağustos 2010 tarihinde özelleşerek hizmetlerine başlamıştır. Çalışma esasları Enerji Piyasası Denetleme Kurumu tarafından belirlenen ÇEDAŞ, iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde 52.000 km2 alanda, 920 bin aboneye, 2,5 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan ÇEDAŞ kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. www.cedas.com.tr

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları