ÇEDAŞ’tan Yiğidolara taraftar desteği

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta tüketicilerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli elektrik dağıtım hizmeti verme noktasında yatırım, tesis ve Ar-Ge çalışmalarını sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), spora ve sporculara verdiği desteği sürdürmeye devam ediyor. ÇEDAŞ, Sivas’ın en büyük marka değeri olan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor’un Pazar günü deplasmanda Adana Demirspor ile oynayacağı karşılaşmayı izlemek isteyen şirket çalışanları için otobüs tahsis edecek.

ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 2015-2016 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de talihsiz bir sezon geçirerek küme düşen Sivasspor’un TFF 1. Lig’de gösterdiği başarının Süper Lig’i hak ettiğini bir kez daha gösterdiğini söyledi.

Kırmızı-beyazlı yiğidoların sezon sonu tekrar Spor Toto Süper Lig’e çıkacağına inandığını ifade eden Akboğa, “TFF 1. Lig’de mücadele eden Yiğidolar bu sezon ligde sergilediği mücadele ve futbol ile hem Sivas halkının hem de futbol camiasının beğenisini topladı. Ligin bitimine 2 hafta kala Süper Lig’e yükselme yolunda büyük avantaj yakalayan Sivasspor kalan iki maçtan birini alması halinde Süper Lig’e çıkmayı garantiliyor. Bu nedenle bu hafta oynanacak deplasmandaki Adana Demirspor karşılaşması ayrı bir önem taşıyor. Biz de böylesine önemli bir dönemde Sivasspor’a her zamankinden daha çok destek vermemiz gerektiğini düşünerek hafta sonu deplasmanda yapılacak karşılaşmayı izlemek isteyen şirket çalışanlarımızı tahsis ettiğimiz otobüsle Sivasspor’a destek olmaları için Adana’ya göndereceğiz” dedi.

Sivasspor’un Adana Demirspor karşılaşmasından 3 puan alması halinde ligin son haftasında Evkur Yeni Malatyaspor ile şampiyonluk maçına çıkacağını dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Akboğa, “Şehrin bir marka değeri olan Sivasspor’a destek olma noktasında ligin son haftası Evkur Yeni Malatyaspor maçı için karşılaşmayı izleyecek şirket çalışanlarımızın maç biletlerini alarak desteğimize devam edeceğiz. Ayrıca son maç öncesi Sivasspor’a destek amacıyla şirket filomuzdaki araçlarla konvoy yaparak şehir turu yapmayı planlıyoruz. Tüm enerjimizle yiğidoların yanında olduğumuzu belirtiyor ve Sivasspor’a Adana Demirspor maçında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Detaylı Bilgi İçin:

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.

Kurumsal İletişim

Tel                          : 0346 858 5858 - 1148

Mobil                     : 0505 159 00 59

E-posta                  : kurumsal@cedas.com.tr

ÇEDAŞ hakkında

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 31 Ağustos 2010 tarihinde özelleşerek hizmetlerine başlamıştır. Çalışma esasları Enerji Piyasası Denetleme Kurumu tarafından belirlenen ÇEDAŞ, iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde 52.000 km2 alanda, 920 bin aboneye, 2,5 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan ÇEDAŞ kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. www.cedas.com.tr

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları