ÇEDAŞ, yerel yönetimlerle koordinasyona önem veriyor

Müşterilerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli elektrik dağıtım hizmeti verme noktasında şebeke ve teknolojik yatırımlarına devam eden ÇEDAŞ, Tokat’ta yerel yönetimlerle işbirliği ve koordinasyonu güçlendirerek tüketici memnuniyetini artırıcı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), Tokat’ta yerel yönetimlerle işbirliği ve koordinasyonu artırarak yatırımlarda ve saha planlamalarında daha etkin olmayı ve tüketici memnuniyeti çıtasını üst noktalara taşımayı hedefliyor. Bu kapsamda ÇEDAŞ Tokat İl İşletme Müdürü Muhammed Akif Ertüzün, Artova ilçesindeki yerel yöneticilerle bir araya geldi.

ÇEDAŞ Tokat İl İşletme binasında gerçekleşen toplantıya Artova Belediye Başkanı Lütfi Yalçın, AK Parti Artova İlçe Başkanı Hasan Kaya Erözdemir ile ilçeye bağlı merkez ve köy muhtarları katıldı. İlçede yaşanan elektrik sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda yerel yönetimlerin talep ve önerileri dinlendi.

ÇEDAŞ’ın 2016 yılında Artova ilçesine yaptığı yatırımları hatırlatan ÇEDAŞ İl İşletme Müdürü Muhammed Akif Ertüzün, 2017 yılında yapılacak yatırım ve bakım çalışmaları ile ilgili de bilgiler verdi. ÇEDAŞ’ın özelleştirme sürecinden itibaren yaptığı çalışmalar ile birlikte elektrik kesinti süresini minimize ederek 21 dağıtım şirketi içinde lider konuma geldiğini ifade eden Ertüzün, 2016 yılında Artova dağıtım merkezinin yenilenmesi ile birlikte ilçe merkezinde enerji kalitesinde büyük bir iyileşme olduğunu söyledi.

‘Her Sokak Aydınlık’ projesi kapsamında ÇEDAŞ’ın 2017 yılında Artova’da çalışmalara ara vermeden devam edeceğini aktaran Ertüzün, “Saha planlamalarımızda ve çalışmalarımızda tüketicilerimizin fahri temsilcisi konumunda olan muhtarlarımızın taleplerine öncelik veriyoruz. Bize gelen talepler arasında genellikle aydınlatma konusunu ön plana çıkıyor. 2017 yılı bakım onarım programı kapsamında ekiplerimiz şu an sahada aktif olarak görev yapıyor. Bu kapsamda ekiplerimiz özellikle kırsal bölgelerde aydınlatmalar ile ilgili yoğun bir mesai harcıyor. 2017 yılı içerisinde yapacağımız bakım çalışmaları ile yanmayan sokak lambası kalmayacak şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Detaylı Bilgi İçin:

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.

Kurumsal İletişim

Tel                          : 0346 858 5858 - 1148

Mobil                     : 0505 159 00 59

E-posta                  : kurumsal@cedas.com.tr

ÇEDAŞ hakkında

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 31 Ağustos 2010 tarihinde özelleşerek hizmetlerine başlamıştır. Çalışma esasları Enerji Piyasası Denetleme Kurumu tarafından belirlenen ÇEDAŞ, iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde 52.000 km2 alanda, 920 bin aboneye, 2,5 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan ÇEDAŞ kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. www.cedas.com.tr

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları