ÇEDAŞ, Öğretmenler Günü’nü kutladı

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kardeş okul olarak belirlenen Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Ziyarette Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğretmenleri ile bir araya gelen Genel Müdür Akboğa, öğretmenlere karanfil hediye ederek Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Öğretmenliğin kutsal ve meşakkatli bir meslek olduğuna dikkat çeken ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa; bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü, medeniyet bakımından ise kalkınmış olmasının öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlı olduğunu söyledi.

Eğitimin en önemli kademesinde öğretmenlerin yer aldığını hatırlatan Akboğa, “Gelişmiş ve modern bir ülkenin temeli, nitelikli vasıflarla donatılmış nesillerin yetiştirilmesi ile mümkündür. Bu anlamda öğretmenlerimiz büyük bir sorumluluk üstlenerek sadece çocuklarımızın değil, milletimizin de geleceğinin şekillenmesine katkı sağlayarak yarınların güçlü ve büyük Türkiye’sinin oluşmasında önemli rol oynuyorlar” diye konuştu.

ÇEDAŞ Genel Müdürü Akboğa, öğretmenlerin bilinçli ve bilgili gelecek nesillerin yetişmesi için büyük bir özveri gösterdiklerini belirterek başta Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğretmenleri olmak üzere hayatını eğitim-öğretime adamış bütün öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladığını söyledi.

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları