ÇEDAŞ, Muhtarlar Günü’nde muhtarların yanında

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Sivas Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen ÇEDAŞ Yatırım Direktörü Mustafa Altun ve Sistem İşletme Müdürü Özgür Alparslan, dernek üyelerinin gününü kutladı.

Kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın temel yapı taşlarından biri olan ve demokrasinin çekirdeğini oluşturan muhtarlık teşkilatının 19 Ekim 1829 yılında kurulduğunu hatırlatan ÇEDAŞ Yatırım Direktörü Mustafa Altun, “Mahallelerimize ve köylerimize yaptığımız yatırımlar ile tesis çalışmaları sırasında ve sonrasında bizlerle işbirliği yapan muhtarlarımız, kaliteli hizmetin tüketicilerimize ulaştırılmasında en önemli paydaşlarımızdan biridir. Bu duygu ve düşüncelerle görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiren tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, tüketicilerimize hizmet yolunda birlikte hareket edeceğimizi belirterek muhtarlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Muhtarların ÇEDAŞ tüketicilerinin fahri temsilcisi olduğuna vurgu yapan Altun, “Muhtarlarımız ve onlarla olan iletişimimiz bizim için çok önemli. Bu kapsamda muhtarlarımızın kurumumuza rahat ulaşabilmesi için daha önce Alo 186 Çağrı Merkezimiz bünyesinde “Acil Muhtar Hattı” oluşturarak muhtarlarımızın sisteme erişimini kolaylaştırmıştık. Bir süre önce de kent merkezindeki muhtarlarımızın tamamının dahil olduğu bir WhatsApp grubu oluşturduk. Ayrıca muhtarlarımızın talep ve sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözüm üretmek için düzenli olarak muhtarlarımızla bir araya geliyoruz” değerlendirmesinde bulundu. 

Sivas Muhtarlar Derneği Başkan Vekili Numan Kaya ise ziyaretten dolayı ÇEDAŞ yöneticilerine teşekkür ederek bu yıl ilki kutlanan Muhtarlar Günü’nde ÇEDAŞ yöneticilerini yanlarında görmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi. ÇEDAŞ’ın yaptığı hizmetlerin muhtarlar nezdinde takdir topladığını ve sorumlu oldukları bölgelerde ÇEDAŞ’ı ilgilendiren konularla ilgili sorun yaşamadıklarını ifade eden Kaya, talep ve şikayetlerinin ÇEDAŞ yetkilileri tarafından kısa sürede çözüldüğünü söyledi.

Öte yandan ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa Sivas, Tokat ve Yozgat’taki muhtarlara SMS göndererek muhtarların gününü kutladı. Akboğa mesajında, “Tüketicilerimizin fahri temsilcisi olan muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyorum” dedi.

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları