ÇEDAŞ’tan hızlı erişim için muhtarlara özel WhatsApp Grubu

Yerel yönetimlerle iletişimi güçlendirmek ve enerji ile ilgili yaşanan sorunlara daha hızlı çözüm üretmek üzere çalışmalarını aralıksız sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) ‘Acil Muhtar Hattı’ndan sonra şimdi de Sivas kent merkezindeki muhtarlara özel bir WhatsApp grubu oluşturdu.

Bu çerçevede Sivas Muhtarlar Derneği yöneticileri ile bir araya gelen ÇEDAŞ Genel Müdürü Sait Akboğa, yerel yönetimlerle koordinasyonu güçlendirmek için teknolojinin sunduğu iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanmaya devam ettiklerini kaydetti. ÇEDAŞ Genel Müdürlük binasındaki toplantıya Genel Müdür Ahmet Sait Akboğa’nın yanı sıra ÇEDAŞ Yatırım Direktörü ve aynı zamanda Sistem İşletme Direktör Vekili Mustafa Altun, Muhtarlar Derneği Başkanı Duran Koç ile derneğin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

TÜKETİCİLERİN FAHRİ TEMSİLCİLERİ

Toplantıda konuşan ÇEDAŞ Genel Müdürü Akboğa, muhtarların ÇEDAŞ tüketicilerinin fahri temsilcisi olduğuna dikkat çekerek “ÇEDAŞ; müşterileri ile daha kolay iletişim kurmayı, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini kısa sürede karşılamayı hedefliyor. Bu nedenle tüketicilerimizin temsilcisi konumunda bulunan muhtarlarımız ve onlarla olan iletişimimiz bizim için büyük önem arz ediyor. Muhtarlarımızın kurumumuza rahat ulaşabilmesi için daha önce Alo 186 ÇEDAŞ Çağrı Merkezi bünyesinde ‘Acil Muhtar Hattı’nı oluşturarak muhtarlarımızın sisteme erişimini kolaylaştırmıştık. Bir süre önce ise kent merkezindeki muhtarlarımızın tamamının dahil olduğu bir WhatsApp grubu kurduk. Oluşturulan WhatsApp grubundan talep ve şikâyetleri anında değerlendiren yetkililerimiz, muhtarlarımızın sorumlu olduğu bölgelerdeki çalışmaları kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor” dedi.

‘ENERJİ İLE İLGİLİ SIKINTI YAŞAMIYORUZ’

Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Duran Koç ise ÇEDAŞ’ın ulaşılabilir bir kurum olma yönünde önemli adımlar attığını dile getirerek, WhatsApp grubunun olası arızalar esnasında muhtarların ÇEDAŞ yetkilileri ile iletişime geçmesinde büyük kolaylık sağlayacağına vurgu yaptı. Atılan adımlar için Genel Müdür Akboğa’ya teşekkür eden Koç, ayrıca sorumlu oldukları mahallelerde enerji ile ilgili son dönemlerde sıkıntı yaşamadıklarını belirterek, yaşanan sorunların ise ÇEDAŞ ekiplerince kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturulduğunu söyledi. 

ÇEDAŞ, Sivas ile başladığı WhatsApp Grubu uygulamasını diğer illere de taşımanın yanı sıra muhtarların sorumlu oldukları bölgelerle ilgili talep ve sorunları ile yatırımların değerlendirilmesi amacıyla muhtarlarla düzenli olarak bir araya gelecek.

Çedaş Facebook Sayfası Çedaş  Twitter Sayfası Çedaş Instagram Sayfası
© 2018 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları