Arıza Bildirim 186
.
24.02.2012 Tarihli, ÇAMLIBEL ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. 24.02.012 TARİHLİ MUHTARLAR TOPLANTISI
 

?ÇEDAŞ MERKEZ MAHALLE MUHTARLARI İLE MUHTARLARIN SORUNLARI VE TALEPLERİ KONULU TOPLANTI DÜZENLEDİ, TOPLANTI MEMNUNİYET SAĞLADI

             ÇEDAŞ Genel Müdürlüğü hizmet binasında ÇEDAŞ Genel Müdürü Fatih DURMUŞ, Genel Müdür Yardımcıları, Sivas İl İşletme Müdürü, Muhtarlar Derneği Başkanı Turan YILMAZ ve ilimize ait 55 mahalle muhtarının katılımı ile yemekli toplantı düzenlendi.

             Genel Müdür Fatih DURMUŞ yapmış olduğu açılış konuşmasında; bugün burada amacımız değerli muhtarlarımızı bilgilendirmek, yüz yüze sağlıklı iletişim kurmayı sağlamak, bizzat kendilerinden gelen talep ve önerileri dinleyerek en kısa süre içerisinde çözüm önerileri üreterek bu sorunların ortadan kalkmasını sağlamak amacıyla bir araya geldik dedi. Genel Müdür Fatih DURMUŞ sözlerine şu şekilde devam etti; “Şirket olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteli, sürekli ve kesintisiz bir elektrik hizmeti sunmak öncelikli hedeflerimizdendir. Bu hedeflerin en kısa sürede yakalanması ve sağlıklı bir hizmetin sunulması amacıyla özelleşme sonrası personel yetersizliğini gidermek için personel istihdamı sağladık, araç – gereç ve makine parkımızın tamamını yeniledik, teknolojik yatırımlara başladık, alo 186 ve 444 44 66 çağrı merkezi hatlarını faaliyete aldık, web sitesini kurarak müşterilerimizin site üzerinden de öneri ve talepte bulunmalarını sağladık, tüm personelin faaliyetlerimizle ilgili alanında uzman kişilerce eğitim almasını özellikle müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla halkla ilişkiler eğitimi almasını zorunlu hale getirdik” dedi.

            ÇEDAŞ Genel Müdürlüğü organize ettiği toplantıyı en ince detayına kadar düşünerek toplantıda muhtarların tamamına talep ve önerilerini yazabilecekleri forum dağıttı. İl İşletme Müdürü Cengiz KUZUCUOĞLU bu talep ve önerileri bizzat yerinde inceleyeceğini konularla tek tek ilgileneceğini ve yazılı olarak tüm mahalle muhtarlarına cevap vereceğini belirtti.

           Ayrıca; toplantı gündeminde kayıp – kaçak bedelleri, abone bilgi güncelleme çalışmaları, sayaçların dışarıya alınması ve 10 yıllık damga süresini dolduran sayaçların periyodik kontrollerinin yapılması gibi konularda yer aldı. Bu konular hakkında ÇEDAŞ yapılan tüm uygulamaları tek tek detayı ile anlatarak muhtarların bilgi sahibi olmalarını sağladı. Nezih bir ortamda karşılıklı konuşarak öneri ve talepler hakkında yapılabileceklerin değerlendirildiği toplantı Muhtarlar Derneği Başkanı Turan YILMAZ’ın şu sözleri ile son buldu. “Yapılan bu toplantı ile ÇEDAŞ yetkililerine çok teşekkür ederiz, bizlerin burada sorunlarını dinleyen ÇEDAŞ yetkilileri Sivas İlimiz için bir çözüm arayışı ve çalışma gayreti içerisinde, bu gibi toplantıların planlı bir şekilde ve dönem dönem yapılmasının çok faydası olacaktır” dedi.

23.02.2012 tarihinde gerçekleştirilen bu toplantıya saat 21:30 gibi yemek, çay ve kahve ikramları ile son verildi.

 

 
Sıkça Sorulan Sorular
Haberler / Duyurular
Faydalı Bilgiler
İnsan Kaynakları
Lisanssız Elektrik Üretimi
Ticari Kalite Göstergelerimiz
Tedarik Sürekliliği Tablolarımız
OSOS
Faaliyet Raporları
Bakım Onarım ve Planlı Kesintiler
  • Sivas
  • Tokat
  • Yozgat
 
 Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.